SuperStar 2005 a 2006 – 2. a 3. český ročník – hlasování – zvolte opět tři hvězdy

Sponzorované odkazy

Česko Hledá SuperStar 2005

Ilustrační foto, zdroj: Dollar Photo club

Výsledky pro 1. český ročník pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar již máme a je tedy načase se posunout zase o kousek dále. Nyní nás čeká 2. a 3.série české verze této pěvecké show. Druhý ročník byl na českých televizních obrazovkách odvysílán v roce 2005, tedy jen půl roku po skončení první série.

Třetí ročník byl odvysílán vůbec poprvé nikoliv na jaře (jako předchozí dvě série) ale na podzim roku 2006. Oproti předcházející druhé sérii tak televizní diváci museli čekat na tuto další (v pořadí třetí) sérii celý jeden dlouhý rok (v Česku totiž v té době vlétla vlna kontejnerových reality show, hudební show tak byly na útlumu a přednost se dalo Big Brotherovi a VyVoleným).

Zatímco u druhé série se pokračovalo klasickým formátem, tedy že ze semifinálových kol vždy postoupí dva soutěžící přímo do přímých přenosů, třetí série přinesla v té době nový trend, a to rozdělit soutěžící na dvě skupiny podle pohlaví – tedy na muže a ženy a z nich během semifinálových přímých přenosů vybrat pět mužů a pět žen.

Pár základních informací máme za sebou a pojďme tedy k hlasování. Vybírat můžete opět z finálové sestavy druhé a třetí série. Vybíráte opět tři finalisty podle toho, kdo si myslíte, že byl největší hvězda dané série. Tito tři soutěžící z každé série postupují do velkého finále, kde se utkají s dalšími vítězi jednotlivých ročníků show SuperStar. Než nám začne letošní SuperStar 2015 tak budeme znát největší SuperStar v historii Česka a Slovenska, a to díky vašemu hlasování.

Česko hledá SuperStar 2005 – 2. česká série

[socialpoll id=“2289242″]

Česko hledá SuperStar 2006 – 3. česká série

[socialpoll id=“2289247″]

Výsledky tohoto hlasování vám přineseme opět během několika dalších dní.

Sponzorované odkazy:

Pokud hledáte výsledky 1.české série, najdete je zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít