SuperStar 2004 – 1.ročník – Vyberte tři největší hvězdy

Sponzorované odkazy

superstar-2015-logo-nova-markiza

Ilustrační foto, zdroj: Dollar Photo club

Za pár týdnů nám odstartuje v pořadí sedmá série SuperStar v České republice a na Slovensku. Letošní SuperStar 2015 se vrací na televizní obrazovky po dvou letech pauzy. Ještě máme nějaký čas do doby, než nám oficiálně na televizi Nova a Markíza začne, a proto v této volné chvíli spouštíme hlasování, ve kterém zvolíte tu největší hvězdu ze všech devíti ročníků České a Slovenské SuperStar. Jak bude hlasování probíhat?

Každý ročník bude mít samostatné hlasování, ve kterém vždy postoupí pouze tři soutěžící, kteří od vás obdrží největší počet hlasů v hlasování. Tito tři soutěžící postupují do finále, mezi kterými budou o vaše hlasy bojovat společně s dalšími vybranými ostatních sérií. Než nám začne letošní SuperStar 2015, budeme tak znát vítěze tohoto hlasování, který tak získá titul největší SuperStar Česka a Slovenska.

Dnes začínáme první českou SuperStar, která odstartovala v roce 2004, a kterou vyhrála Aneta Langerová. Série je stále nejúspěšnějším projektem televize Nova, co se týče reality show. Finále první série sledovalo tři milióny diváků, což se od roku 2004 zatím žádné reality show v historii televize Nova nepodařilo.

Ve finálových přímých přenosech soutěžilo tehdy pouze deset soutěžících. Vy nyní máte za úkol vybrat pouze tři největší hvězdy, kteří si zaslouží místo ve Velkém finále tohoto hlasování. Vybírejte pečlivě. Hlasování probíhá jen pár dní. Výsledky přineseme již brzy.

[socialpoll id=“2286133″]

Výsledky vám přineseme opět brzy.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít