Skončí dříve SuperStar 2018 nebo Robinsonův ostrov? Jsou známa data finálových dílů

Sponzorované odkazy

superstar-2018-robinsonuv-ostrov-data-finalovych-dilu Dva největší a zároveň i nejdražší projekty televize Nova – Česko Slovenská SuperStar 2018 a Robinsonův ostrov 2. Ačkoliv se jedná o dva naprosto rozdílné žánry těchto reality show, velká část diváků sleduje jak pěveckou show, tak také vztahový Robinsonův ostrov. Pojďme se podívat společně na to, která reality show skončí dříve. Jsou známa data konců obou reality show.

Pěvecká show SuperStar 2018 ukončí své vysílání velkým Grand Finále v neděli 10.června 2018, kdy zazpívá poslední trojice soutěžících, ze kterých vzejde nejdříve během tohoto posledního přímého přenosu poslední dvojice a následně i samotný vítěz. Jak to bude s Robinsonovým ostrovem?

Ten skončí na obrazovkách televize Nova o něco dříve, a to už příští týden. V soutěži zbývá poslední čtveřice soutěžících. V pondělí 28.5.2018 vypadne jeden a ve středu 30.5.2018 z finálové trojice vzejde vítěz, který si odnese částku 2,5 miliónů korun.

Ve zkratce řečeno, čeká nás poslední 2,5 týdne reality show v Česku. Jak SuperStar tak také Robinsonův ostrov si vezmou následně pauzu na pár let.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít