Proč nejsou Leoš a Jasmína během přenosů SuperStar 2018 spolu na pódiu? Tady je odpověď

Sponzorované odkazy

superstar-2018-leos-mares-jasmina-alagic Měla to být skvělá moderátorská dvojice. Leoš Mareš je ostřílený moderátor, který má za sebou již několik sérii SuperStar a také Hlasu Československa. Jasmína Alagič je krásná a pro kamery přímo určená. Úspěch jim dokonce předpověděl i výklad karet, který najdete v časopise SuperStar 2018. Co se pokazilo?

Podle serveru Pluska.sk měla být tato moderátorská dvojice spolu po dobu přímých přenosů, tak jak to bylo například s duem Leoš Mareš – Adéla Banášová, či Leoš Mareš – Tina. Nakonec ale produkce TV Nova a Markíza daly Jasmínu do zákulisí a Leoše nechali na hlavním pódiu. Důvod?

Těch důvodu je hned několik. Tím hlavním, který divák vycítí přes obrazovku je ten, že se oba moderátoři nesnáší, a to doslova. Ani jednou se na sebe během přenosů nepodívají a Leoš Mareš velmi často do Jasmíny útočí vtípky jako například ten poslední ve kterém se v přímém přenosů ptal Jasmíny na dovolenou s Rytmusem.

Druhým velkým důvodem je to, že Jasmíně chybí cit. Působí velmi namyšleně a to prostý český a slovenský divák těžko zvládá. Arogantní je i Leoš Mareš, který během přenosů neustále tlačí na diváky svůj osobní Instagram. Mzda 4 milióny za sedm přímých přenosů mu tedy nestačí.

Letošní SuperStar se tedy příliš nedaří, za což může kromě velké pravděpodobnosti vítězství jedné ze soutěžících, také právě i nesoulad mezi moderátory. Už teď je jasné, že Jasmínu v následující SuperStar či v Hlase Česko Slovenska už znovu nikdy neuvidíme.

[wpdevart_poll id=“109″ theme=“1″]

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít