Prima Comedy Central – Jak naladit tuto novou TV?

Sponzorované odkazy

Prima Comedy Central - Jak naladit SuperStar 2015 nám už bohužel skončila, ale pokud hledáte další zajímavé tipy ohledně toho, kde následně a hlavně co zajímavého v televizi sledovat, přinášíme vám novinku týkající se spuštění nové české televizní stanice.

Nová televize dostala název Prima Comedy Central, a pokud máte rádi humor a zábavu, pak je tato stanice přesně to pro vás. Stanice bude vysílat dvacet čtyři hodin denně programy spadající pod licenční společnost Viacom.

Stanice startuje své vysílání už dnes, 14.prosince 2015, a to v 15:00. Pokud vás zajímá, co za televizní pořady zde budou odvysílány, tak se můžete těšit na například Městečko South Park, Griffinovi nebo Kočkopsa. Nechybět budou i seriály jako Schrubs: Doktůrci, či American dad.

Stanice bude vysílána v pozemním digitálním vysílání, konkrétně v multiiplexu 4. Na stejné pozici vysílají i stanice jako je Fanda, Smíchov či Telka.

Pokud vás zajímá, jak naladit Prima Comedy Central, konkrétní článek týkající se postupu naladění včetně parametrů a frekvencí, najdete zde.

Kromě této komediální stanice zahájila minulý měsíc své vysílání i stanice Max.

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít