Pošťák Laci s dvouma miliónama v kapse: ,,Dávám matku do ústavu,“

Sponzorované odkazy

superstar-2018-ladislav-angyal-matka Už ji nepotřebuje. Ladislav Angyal alias pošťák, který přes veřejnou sbírku obdržel od diváků SuperStar 2018 skoro dva milióny českých korun zveřejnil na své sociální síti šokující zpověď, ve které přiznává šokující okolnosti svého dětství.

Jen připomeňme, že Ladislav Angyal se stal miláčkem národa po odvysílaném třetím castingovém kole SuperStar 2018, ve kterém televize Nova a Markíza ukázaly medailonek s náročným každodenním životem tohoto mladého chlapce.

Ačkoliv se to jevilo před veřejnou sbírkou jako smutný život dvoučlenné rodinky, která živořila a čekala na zázrak, nyní Laci (nejspíš po hádce se svou matkou) zveřejnil drsné informace ze svého života.

,,„Kolikrát mě také bila, teď se u ní objevil problém s alkoholem. Jsem radši bez ní, než s ní. Teoreticky žádnou matku nemám. Je lenivá, nestará se o mě, ani o sebe. Před každým jen hraje chudinku. Já ji jako matku už dlouho neberu a jsem rozhodnutý dát ji do ústavu pro tělesně postižené, tam se o ni postarají,“

Laci brzy dovrší věk osmnácti let, stane se plnoletým a se svou matkou již tedy žít nemusí.

Co si o rozhodnutí Laciho myslíte? Hlasujte v hlasování níže.
 

[wpdevart_poll id=“112″ theme=“1″]

Sponzorované odkazy:

Další informace ohledně Laciho a jeho matky budeme sledovat.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít