Poslední castingové hlasování ankety Popularity Poll k závěrečnému 6.dílu

Sponzorované odkazy

superstar-2018-hlasovani-6-dil V sobotu a neděli byl odvysílán vůbec poslední castingový šestý díl pěvecké show SuperStar 2018, ve kterém jsme mohli vidět poslední postupující, kteří uspěli před porotou letošní páté série. Vidět jsme mohli i méně povedená vystoupení (například soutěžící Tadeáše, který si myslí, že není ani muž ani žena)

SuperStar běží na našich obrazovkách už šest týdnů, takže jak už určitě víte, po každém odvysílaném díle zde zahajujeme hlasování Popularity Poll, které monitoruje jednotlivé soutěžící této páté série, a to z pohledu oblíbenosti.

Nyní tedy je na čase zahájit hlasování k tomuto vůbec poslednímu castingovému šestému dílu. Jelikož soutěž od příštího přejde do své druhé fáze, hlasování Popularity Poll se také od příštího týdne o něco změní. Naposledy tento týden bude hlasování Popularity Poll veřejné, respketive jejich průběžné hlasy. Od dalšího týdne již budou průběžné výsledky zakryté, aby nedocházelo k ovlivňování nově příchozích hlasujících, díky tomu by měly být konečné výsledky ještě přesnější než je tomu do teď.

Pusťme se tedy do závěrečného hlasování castingových dílů. Vybírejte opět toho, kdo se vám líbil ze všeho nejvíce v tomto posledním šestém díle.

Na výběr je z této desítky postupujících soutěžících:


Victor Peeters
Lucie Pospíšilová
Pavel Dostál
Ester Kubátová
Tomáš Křížka
Jasmína Tůmová
Patrik Němec
Marcela Rezková
Timea Lacová
Richard Chovan

Hlasovat můžete v anketě níže:

Sponzorované odkazy:

[wpdevart_poll id=“57″ theme=“1″]

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít