Poprvé v historii bude mít SuperStar 2020 pět porotců. Toto jsou oni

Sponzorované odkazy

Nejdelší pěvecká reality show v Česku a na Slovensku se vrací.

Letošní SuperStar 2020 začíná sice až za několik týdnů, ale jména porotců letošní šesté série jsme se dozvěděli už v minulém roce.

Česko Slovenská SuperStar běží federálně od roku 2009, a vždy obsahovala ve svých porotcovských křeslech čtyři známé tváře.

Letos přichází velká změna.

Vůbec poprvé uvidí divák sedět za porotcovským stolem pět porotců.

Tato skutečnost nenastala zatím nikdy v podobných reality show, a to ani v příbuzných soutěžních show jako je Tvoje tvář má známý hlas, StarDance či Hlas Česko Slovenska (The Voice Česko Slovensko).

Letošní SuperStar 2020 se tak bude snažit držet divákovou pozornost každým dílem. Ćím více osob se bude totiž střídat v porotcovském hodnocení během castingových dílů, tím menší okoukanost a fádnost jednotlivých epizod.

Sponzorované odkazy:

Na koho se tedy můžeme těšit? Toto jsou oni:

Porota SuperStar 2020:

Leoš Mareš

Moderátora Leoše Mareše není potřeba představovat. V minulém ročníku SuperStar 2018 tuto show moderoval se svou kolegyní Jasmínou Alagič. Leoš již dlouhá léta moderuje každý den ranní vysílání na Evropě 2.

[yop_poll id="41"]

Pavol Habera

Pavol Habera je druhým nejznámějším jménem letošní poroty SuperStar 2020. Pavol je součástí SuperStar od jeho úplného začátku a v této show má přezdívku „kata“. Pavol je frontman slovenské skupiny Team.

[yop_poll id="42"]

Patricie Pagáčová (dříve Solaříková)

Velké překvapení letošní poroty. Patricie Pagáčová (rozená Solaříková) je česká herečka, kterou si diváci pamatují ze seriálu Ulice. Jako jediná z porotců letošní SuperStar nemá žádnou spojitost se zpěvem, Patricie je totiž čistá herečka a její úloha v porotě bude ještě zajímavá.

[yop_poll id="43"]

Monika Bagárová

Stejně jako před dvěma lety Ben Cristovao, tak podruhé v historii SuperStar se do poroty dostala osoba, kterou samotnou soutěží v minulosti prošla, ale nevyhrála. Monika Bagárová soutěžila v SuperStar 2009 a od té doby se vypracovala na profesionální zpěvačku.

[yop_poll id="44"]

Marián Čekovský

Marián Čekovský je slovenský hudebník, zpěvák a skladatel. Slovenští diváci ho znají také jako komika a moderátora. Marián v minulosti spolupracoval se jmény jako je Rytmus, Richar Müller, Dara Rolins či se skupinou No Name.

[yop_poll id="45"]

Zdroj fotografií: Instagram, TV Nova

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít