VIDEO: Palo Habera: ,,Letošní SuperStar 2018 byla slabá, může za to produkce TV Nova,“

Sponzorované odkazy

superstar-2018-online-27-5-2018 Evropa 2 podnikla v rámci velkého finále krátké rozhovory s porotci letošní SuperStar 2018, kterých se ptala na jednotlivé dojmy z letošního pátého ročníku pěvecké show.

Ačkoliv nováčci v porotě zůstali spíše u pozitivního zhodnocení, Palo Habera, který byl zatím v každé ze sérii Česko Slovenské SuperStar zhodnotil letošní ročník celkem negativně. Palo Habera dostal za letošní SuperStar 2018 před natáčením největší odměnu ze všech porotců, i přesto se pustil do negativního zhodnocení, a to směrem opět na Českou republiku, konkrétně na televizi Nova.

Jedná se tak již o druhý útok na Česko. Poprvé jsme se dočkali ostrého komentáře během pěveckých vystoupení finalistů, kdy Palo během hodnocení zmiňoval, že u některých velmi silných písní si Slováci nedovolí tyto písně brát k zazpívání, zatímco Češi ano.

Tentokrát řekl Palo Evropě 2, že letošní ročník měl velmi málo dobrých pěveckých talentů, prý za to může televize Nova. Na jeho komentář se můžete podivat ve videu zde.

Pokud jste ještě nezahlasovali pro jednotlivé poroty v závěrečné anketě, ve které diváci určují, zda se jednotliví porotci osvědčili v letošní SuperStar 2018 či nikoliv, přejděte do článku zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít