Nové VIDEO ze SuperStar 2018: Denisa Čermáková končí v Super Výběru

Sponzorované odkazy

superstar-2018-denisa-cermakova Pláč a slzy. Už v neděli uvidíme v pořadí 7.díl pěvecké show SuperStar 2018, ve kterém se dozví ortel nad svým osudem v soutěži i z koktání vyléčená Denisa Čermáková, která se stala po prvním díle SuperStar velkou favoritkou na celkové vítězství u televizních diváků.

Ačkoliv v hlasování Popularity Poll vyhrála u diváků první místo, již minulý týden jsme vám přinesli exkluzivní informaci o tom, že Deniska bohužel v SuperStar 2018 vypadne v Super Výběrech.

Zatímco předtím to byla pouze informace ze zákulisí, dnes už je vyřazení Denisy Čermákové ze SuperStar 2018 oficiální zprávou, jelikož se video z jejího vyřazení objevilo v deníku Blesk, kam televize Nova a Markíza video zaslala jako ochutnávku z nedělního sedmého dílu.

Pokud i vy chcete vidět dvě minuty z nedělního dílu, ve kterých můžeme Denisu Čermákovou vidět, jak se dovídá svůj ortel, video najdete na stránkách televize Markíza zde. Denisa se dovídá svůj ortel v čase 46:00.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít