Nové informace: Na SuperStar 2018 si ještě počkáme, kdy bude v TV?

Sponzorované odkazy

SuperStar 2018 má za sebou několik klíčových momentů v rámci své marketingové kampaně. Tím nejdůležitějším bylo představení poroty televizí Nova a Markíza minulý týden.

Hlavní vrchol reklamní kampaně nás ovšem teprve čeká, a to až s odhalením data startu na televizních obrazovkách, po kterém příjde vlna uputávek na 1.díl. Zatím se tak ovšem neděje. Proč? SuperStar 2018 totiž neuvidíme v TV ještě minimálně měsíc.

Ačkoliv se původně myslelo, že show odstartuje někdy kolem půlky února, nakonec se tak nestane. Na celou show si totiž budeme muset počkat. Televize Markíza zveřejnila své programové schéma, které obsahuje pořady vysílané v jednotlivých dnech do 11.2.2018 a SuperStar 2018 v nich nefiguruje. Pokud bude show nasazena opět v neděli, jak jsme u SuperStar zvyklí, dočkáme se ji nejdříve v druhé polovině února. Slovenský server Medialne.sk hovoří dokonce až o březnu.

Markíza na jarnú sezónu počíta aj s novou sériou Superstar, tá však ešte do vysielania pripravená nie je. Očakáva sa, že spevácka súťaž, ktorú chystá Markíza spoločne s Novou, odštartuje v marci. – Medialne.sk

Vypadá to tedy, že si na celou show budeme muset skutečně ještě počkat. Televize Nova se tak mezitím pokusí zabodovat u mladších diváků, na kterou je SuperStar cílena, s druhou řadou Robinsonův Ostrov 2.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít