Nové info: The Voice Česko Slovensko 2019 – Porota byla ve stejném oblečení několik dní

Sponzorované odkazy

the-voice-cesko-slovensko-2019

Nedávno jsme vám přinesli článek, ve kterém jsme Vám přinesli informaci o tom, proč je porota letošního The Voice Česko Slovensko 2019 ve stejném oblečení na televizních obrazovkách TV Nova a TV Markíza.

Původní informace byla ta, že se castingové díly natáčely v jeden den a kvůli střihačským pracím v postprodukci nechala produkce porotu celý den ve stejném oblečení, aby se následně lépe namíchávali soutěžící do jednotivých epizod.

Server Mediaboom.sk ovšem přinesl zajímavou informaci, a to takovou, že natáčení castingových dílu Výběry naslepo neprobíhaly nakonec pouze jeden den, ale rovnou dny čtyři.

To, co se tedy na začátku jevilo jako zvlášní nakonec bylo skutečně realitou. Porota se každý den oblékala do stejného oblečení, a to po dobu čtyř dnů.

Vtipná otázka do pránice: Myslíte, že bylo oblečení každý den vypráno? Odpovědi necháme už na vás v komentářovém prostoru pod článkem.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít