Některým divákům začíná vadit až příliš povrchní porota letošní SuperStar 2018

Sponzorované odkazy

Máme za sebou již dva díly letošní SuperStar 2018 a tak lze začít pátrat po reakcích televizních diváků na internetu. Ještě před spuštěním celého ročníku probíhala na našem webu anketa, ve které jste hlasovali o tom, na koho se ze čtveřice porotců SuperStar 2018 nejvíce těšíte.

Ačkoliv anketu vyhrál před dvěma týdny Palo Habera, je to ovšem nyní on, který čelí na internetu největší kritice, a to společně s Katarínou Knechtovou. Proč? Podle některých diváků na internetu jsou to totiž tito dva porotci, kteří jsou na vkus diváka až moc drsní na soutěžící, a to hlavně kvůli vzhledu či chování. Server iDnes.cz dokonce vydal článek, ve kterém označil letošní ročník jako „sexistický“.

Ze všeho nejvíce sklidilo negativní ohlas vystoupení Zdeňka Kroupy, který nebyl hodnocen příliš za svůj zpěv, nýbrž dostal slušnou porci kritiky od poroty za například svou chůzi, či za to, že není ve svém mladém věku ještě muž. Palo Habera po jeho vystoupení dokonce šel a začal imitovat chůzi mladého zpěváka z Ostravy s posměškem, že mu chybí mužnost. Server Pluska.sk vydala článek, ve kterém za toto chování kritizuje tohoto nejstaršího porotce.

VIDEO: Pokud jste neviděli vystoupení Zdeňka Kroupy, najdete ho ve videu zde.

Podle některých diváků je porota až moc povrchní a „nálepkuje“, „škatulkuje“ a hlavně soudí na základě vzhledu či chování (a to hlavně u soutěžících z nižších sociálních vrstev, kteří by si zasloužili podle některých diváků soucitnější zacházení).

Nejlépe zatím dle reakcí na internetu vychází Ben Cristovao, který dle některých diváků nehodnotí soutěžící jako lidi, nýbrž se ve většině případů zaměřuje na zpěv.

Sledovanost se za poslední týden propadla o 100 tisíc diváků, je toto jeden z důvodů? Napište nám svůj názor dolů do komentářového prostoru pod článek.

Sponzorované odkazy:

[wpdevart_poll id=“20″ theme=“1″]

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít