Mašková vítěz SuperStar 2018? Jisté to nemá. Protlačí Slováci Karmen opět k vítězství?

Sponzorované odkazy

superstar-2018-vitez-maskova-tereza-karmen Bude se opakovat stejná situace jako v roce 2011?

Už v neděli nás čeká úplně poslední živý přenos SuperStar 2018, ve kterém se dozvíme, kdo bude vítěz SuperStar 2018. Než se tak ale stane, tak na webu probíhají různá hlasování. Tím nejpřesnějším by mělo být hlasování Popularity Poll, které je skryté, a proto by mělo odrážet aktuální postavení diváků k jednotlivým finalistů.

Podle průběžných výsledků vede v tomto hlasování Tereza Anna Mašková, česká zpěvačka, která nejspíš v neděli bude bojovat ve finálovém duelu se svou rivalkyní Slovenskou Karmen Pál-Baláž. Očekává se, že Eliška Rusková skončí na třetím místě.

Pokud se tak skutečně stane, tak nás bude čekat opět duel Česka Slovenska. Tereza za Česko, Karmen za Slovensko.

Určitě si pamatujete podobnou situaci v roce 2011, takřka nikdo nepochyboval o tom, že vyhraje ve finále SuperStar Češka Gabriela Gunčíková, opak se ovšem stal pravdou. Druhou Česko Slovenskou SuperStar se stal překvapivě Lukáš Adamec ze Slovenska. Slovenský národ tedy zmobilizoval síly a Gabrielu přehlasoval.

superstar-vitez-2011

Nastane podobná situace i nyní? Ačkoliv Tereza má podle Popularity Poll 50% hlasů, Karmen se blíží k 30%, což není tak velký rozdíl, pakliže zbylých 20% Elišky se přelije buď k Tereze nebo Karmen.

Konečné výsledky Popularity Poll se dozvíme v sobotu. Reálné SMS výsledky, které odhalí víězku SuperStar 2018 se dozvíme ve velkém SuperFinále následující den v neděli 10.6.2018.

[wpdevart_poll id=“115″ theme=“1″]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít