Mareš+Alagič: Už nikdy spolu moderovat nebudou. Chtějí je ale diváci samostatně?

Sponzorované odkazy

superstar-2018-leos-mares-jasmina-alagic Měla to být skvělá moderátorská dvojice. Na jedné straně zkušený Leoš Mareš, na druhé straně Jasmína Alagič, která sice nemá takovou praxi jako Leoš, ale také již za sebou měla několik moderátorských pozic.

Oba s moderátorskou praxí, navíc pohlední na obrazovku. Ano, oběma to spolu opravdu velmi slušelo. I společná výška jim ladila. Znovu je již ale na obrazovkách dohromady neuvidíme. To, co nezapracovalo byla chemie obou moderátorů. Prostě se neměli rádi a šlo to vidět.

Na našem webu již probíhá hlasování ohledně jednotlivých porotců, ve kterých diváci volí ty, které by rádi někdy v budoucnu viděli v rámci nějaké pěvecké show opět v porotě. Nyní se vás ptáme právě na toto moderátorské duo.

Chtěli byste Leoš Mareše a Jasmínu Alagič opět někdy v budoucnu vidět v rámci dalších řad pěveckých soutěží, nebo to stačilo? Moderovat již spolu nebudou, museli by tak získat jiné moderátorkské partnery, které by jim „více sedli“.

 
superstar-2018-kdo-vypadl-15-4-2018
[wpdevart_poll id=“124″ theme=“1″]
 
[wpdevart_poll id=“123″ theme=“1″]
 

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít