Letošní SuperStar je nudná, říkají i diváci, kteří show sledují. Pomohlo by vyřazení Maškové?

Sponzorované odkazy

superstar-2018-nudna-pata-seire Jak jsme vás informovali včera, letošní SuperStar 2018 má nejslabší sledovanost v České republice v historii v rámci svých přímých přenosů. Jak už samozřejmě bývá, pokles sledovanosti je vyvolaný nezájmem diváka o danou show. Zajímalo nás, co za tím stojí.

Vytvořili jsme hlasování zde na webu, ve kterém už více jak dva týdny mohli diváci hlasovat o tom, zda je SuperStar 2018 baví či nikoliv. Výsledky mluví jasně.

Hlasování se zúčastnilo skoro čtyři tisíce diváků. V hlasování jsme se ptali, zda diváky baví letošní SuperStar 2018. Přes polovinu 53% hlasujících diváků přiznalo, že je letošní Superstar nebaví, pouze 23% zvolilo variantu „Ano“ (výsledky můžete vidět zde).

Výsledky tedy ukazují, že letošní SuperStar ve většině diváky nebaví, a to ani ty, kteří show sledují. Podle některých je vítěz letošní série jasný, a to snižuje momenty překvapení a napětí během sledování celé série. Dalšími příčinami mohou být i osobnostní boje Alagič a Mareše, které divák přes obrazovku cítí, vulgární porota či absence jakýchkoliv nových prvků v rámci páté série, které by letošní řadu osvěžili.

[wpdevart_poll id=“108″ theme=“1″]

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít