Laci se vrací zítra do 1.semifinále SuperStar 2018. Co bude zpívat? VIDEO

Sponzorované odkazy

superstar-2018-ladislav-angyal-navrat-do-superstarTento týden jsme vás informovali o tom, že televize Nova a Markíza zvažují návrat vypadlíka Ladislava Angyala, který vypadl v neděli ve 3. Super Výběru. Jak jsme vám přinesli předevčírem vyjádření samotného Laciho i televize Markíza, Laci se skuteně do SuperStar 2018 vrací, tehdy ale ještě nebylo jasné kdy přesně a jakým způsobem. Dnes celou kauzu potvrdila i televize Nova a zveřejnila i datum, kdy se Ladislav Angyal v páté série SuperStar opět ukáže.

Tím datem je již zítřek, tedy 29.4.2018 v rámci 1.semifinále SuperStar 2018. Laci zde ovšem nebude vystupovat jako soutěžící, nýbrž vystoupí jako host. Kromě něj vystoupí také druhý host Adam Mišík, jenž také v SuperStar vypadl.

Původně nastavená pravidla zítřejšího semifinále tedy platí. Deset semifinalistů odzpívá tyto písně a následně bude polovina (pět z nich) vyřazeno a zbylá polovina postoupí do finálových živých kol. Celkem tedy budeme mít letos deset finalistů.

Pokud vás zajímá, co bude Ladilsav Angyal zítra zpívat v přímém přenose na TV Nova a TV Markíza, bude to zcela nová píseň s názvem Krása hudby, na pozvánku na zítřejší nový sing Laciho se můžete podívat ve videu zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít