Laci se vrací zítra do 1.semifinále SuperStar 2018. Co bude zpívat? VIDEO

Sponzorované odkazy

superstar-2018-ladislav-angyal-navrat-do-superstarTento týden jsme vás informovali o tom, že televize Nova a Markíza zvažují návrat vypadlíka Ladislava Angyala, který vypadl v neděli ve 3. Super Výběru. Jak jsme vám přinesli předevčírem vyjádření samotného Laciho i televize Markíza, Laci se skuteně do SuperStar 2018 vrací, tehdy ale ještě nebylo jasné kdy přesně a jakým způsobem. Dnes celou kauzu potvrdila i televize Nova a zveřejnila i datum, kdy se Ladislav Angyal v páté série SuperStar opět ukáže.

Tím datem je již zítřek, tedy 29.4.2018 v rámci 1.semifinále SuperStar 2018. Laci zde ovšem nebude vystupovat jako soutěžící, nýbrž vystoupí jako host. Kromě něj vystoupí také druhý host Adam Mišík, jenž také v SuperStar vypadl.

Původně nastavená pravidla zítřejšího semifinále tedy platí. Deset semifinalistů odzpívá tyto písně a následně bude polovina (pět z nich) vyřazeno a zbylá polovina postoupí do finálových živých kol. Celkem tedy budeme mít letos deset finalistů.

Pokud vás zajímá, co bude Ladilsav Angyal zítra zpívat v přímém přenose na TV Nova a TV Markíza, bude to zcela nová píseň s názvem Krása hudby, na pozvánku na zítřejší nový sing Laciho se můžete podívat ve videu zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít