Která z blondýnek by byla nejlepší volbou moderátorky SuperStar 2015?

Sponzorované odkazy

superstar 2015 zora hejdova-2

Ilustrační foto, zdroj: Dollar Photo club

Včera jsme Vám přinesli článek, ve kterém jsme přinesli tři jména, o kterých uvažuje televize Nova a televize Markíza v rámci moderátorky letošního čtvrtého ročníku Česko Slovenské SuperStar 2015. Jedná se Emmu Smetanu, Zorku Kepkovou (nově Hejdovou) a také Jitku Nováčkovou. Pojďme se podrobněji podívat na všechny krásky.

Zora Hejdová

Zoru není potřeba představovat, moderátorka se ujala role již v roce 2013, kdy TV Nova a Markíza vysílaly třetí ročník Česko Slovenské SuperStar. Projekt SuperStar 2013 byl tehdy na ní ještě příliš silný formát, díky čemuž sklidila velkou kritiku od televizních diváků. Sama moderátorka to tehdy nesla velmi těžce. O to více ovšem Zora na sobě následně makala. Za dva roky zhubla, udělala si nová prsa a své moderování podstatně zlepšila na kvalitnější úroveň. Jak se Zora změnila, můžete vidět v následujícím rozhovoru pro deník Super.cz. Jedná se o rozhovor jen pár týdnů starý.

Co by přinesla Zora do SuperStar? Zcela jistě své zkušenosti ze SuperStar z roku 2013. Televize by tak měly o něco méně práce se „zaučováním“. Společně s Pycem již oba moderovali takto velké projekty a jejich souhra by tak mohla klapat. Na druhou stranu chce televize Nova a Markíza přinést divákovi velkou obměnu letošní SuperStar 2015 a návrat známé tváře do role moderování by mohl tuto vizi trochu pokřivit.

Video moderátorky zde.

Emma Smetana

Emma je stejně jako Zorka již zkoušenou moderátorkou, která moderuje na televizi Nova hlavní vysílací zprávy. S televizními kamerami má tak již velké zkušenosti, a to přímo u své mateřské televize Nova. Emma má navíc i pěvecké kvality. Ze všech třech nabízených moderátorek je Emma tou nejstarší (27 let), což se odráží v její vyzrálosti. Společně s Pycem by tak přinesla kvalitní moderátorský výkon. Na druhou stranu by mohlo toto duo působit až příliš vyzrálé, což by okradlo diváky o spontánní vtípky během moderování. Jsou to totiž hlavně mladí diváci, pro které je SuperStar dělána, a kteří od moderátorů tyto vtípky zcela jistě budou očekávat. Emmu můžete vidět v rozhovoru níže.

Sponzorované odkazy:

Video moderátorky zde

Jitka Nováčková

Českou Miss 2011 necháváme záměrně jako poslední. Pokud porovnáme předchozí dvě moderátorky, je Jitka přesně uprostřed. Je jakousi kombinací Emmy a Zory. Ačkoliv má Jitka nejmenší zkušenosti s moderováním, mluvit umí, což prokázala již během vítězství České Miss 2011 (na které shodou okolností vyhrála kurz moderování). Jitka mluví kvalitně, vypadá dobře a navíc si umí ze všech třech moderátorek udělat ze sebe srandu. Její zvolení by tak mohla být trefa do černého s již zkušeným Martinem „Pycem“ Rauschem. Na druhou stranu to je pro televizi Nova a Markíza risk, který by se nemusel vyplatit. Porovnat Jitku můžete v Show Jana Krause v roce 2011, kdy těsně vyhrála Miss a následně v Mixxeru na Óčku, tedy po čtyřech letech. Obě videa jsou níže.

Video moderátorky zde a zde

Koho zvolit?

Pokud by to záleželo na naší redakci, bylo by zvolení v následujícím pořadí:

1) Jitka
2) Emma
3) Zora

[socialpoll id=“2282577″]

Jste to ovšem vy, televizní diváci, kteří rozhodují o tom, zda bude letošní SuperStar 2015 sledována či nikoliv. Váš názor je tedy tím nejdůležitějším. Projevit ho tak můžete v anketě výše.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít