Kovaľová byla znevýhodněna a měla nejkratší čas na SMSky. Měla zpívat znova, myslí si diváci

Sponzorované odkazy

Ačkoliv Diana Kovaľová postoupila do TOP 5 letošní SuperStar 2020, nemuselo se tak vůbec stát.

Její vystoupení doprovázelo technické pochybení, které zapříčinilo, že prvních 30 vteřin vystoupení televizní divák takřka vůbec neslyšel.

Na internetu se tak objevilo spousta vzkazů televizních diváků, kterým chybělo v přímém přenosu jakékoliv vyjádření, či omluva za nedostatečně kvalitní přenos. Diana měla zpívat znova, myslí si diváci.

Sponzorované odkazy:

Stejná situace se týkala i video rozhovorů s příbuznými soutěžících, které jsme spíše neslyšeli než slyšeli. První živák tak místy připomínal válečný stav nouze.

Co se ve skutečnosti stalo? Dle porotce Leoše Mareše odešel převodník, který vedl zvuk. Náprava byla pomalá, jelikož údajně v sále zvuk slyšeli všichni v pořádku, ochuzeni tak byli pouze diváci. Zajímavostí ovšem je, že Diana divný zvuk prvních 30 vteřin pociťovala a zpozorovala.

Sponzorované odkazy:

Ozývají se rovněž hlasy diváků, kteří požadují, aby bylo hlasování spuštěno po odzpívání všech soutěžících. Diana, která zpívala jako poslední měla nejmenší čas na SMSky po svém vystoupení než například Michal Šafrata, který zpíval jako první.

Dle Leoše Mareše by měl být následující přímý přenos již kvalitnější než ten předcházející a dorazit by měly údajně i rodiny živě do studia. Co si o celé situaci myslíte? Hlasujte níže.

Sponzorované odkazy:
[yop_poll id=“233″] [yop_poll id=“232″]

Foto: TV Nova

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít