Koronavirus v SuperStar 2020: Aktuální informace

Sponzorované odkazy

Jsme přesně v polovině castingových dílů pěvecké show SuperStar 2020.

Šestá série má již natočeno všech osm castingových epizod, které se budou vysílat na televizních obrazovkách Novy a Markízy ještě celý jeden měsíc.

Jelikož jsou castingy předtočeny, v reálném čase probíhá soutěž popředu.

Minulý týden probíhaly užší výběry, ve kterých zůstalo již pouze několik desítek soutěžících.

Minulý týden jsme informovali o tom, že televize Nova a Markíza začaly nabízet vstupenky na natáčení nových dílů SuperStar 2020. Návod, jak získat vstupenku jsme zveřejnili zde.

Natáčení mělo probíhat tuto středu 11.3.2020 v Praze.

Kvůli aktuální situaci v České republice ovšem produkce začala rozesílat všem divákům, kteří obdrželi vstupenku na natáčení, e-mail ohledně zrušení vstupu.

Sponzorované odkazy:

Živé přímé přenosy jsou naplánovány na květen. Vše tedy bude záležet na vývoji aktuální situace v ČR, která rozhodne, zda budou přímé přenosy zrušeny, přesunuty či zkrátka odvysílány bez publika (viz článek: SuperStar 2020: budou zrušeny přímé přenosu?

Na termín přímých přenosů má rovněž naplánován porod svého dítěte Monika Bagárová (viz článek: Monika Bagárová: ,,Porodit můžu v přímém přenosu,“

Situace v SuperStar 2020 tedy bude ještě zajímavá.

[yop_poll id=“111″]
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít