Konkurenční ČeskoSlovensko má talent 2015 nebude nasazen přímo proti SuperStar 2015

Sponzorované odkazy

ČeskoSlovensko má talent 2015 na Prima tv a joj

Foto: Pixabay, bez autorských práv

Původní vysílací schéma podzimní sezóny na českých televizních obrazovkách zahrnovalo letos pouze dvě velké talentové soutěže, tou jednou byla pěvecká show SuperStar 2015, a to druhou taneční show StarDance, která odstartuje až v listopadu. Ve čtvrtek se ovšem zjistilo, že do podzimního vysílacího programu v České republice vstoupí i třetí talentová show, a to pátý ročník ČeskoSlovensko má talent 2015.

Ačkoliv se show měla vysílat pouze na Slovensku, konkrétně na televizi JOJ, bude pátá série této talentové reality show vysílána i v Česku, a to na televizi Prima, která to prozradila na své tiskové konferenci ke svému podzimnímu vysílacímu programu.

SuperStar 2015 tak bude mít nepřímo dva velké konkurenty – Stardance a ČS Má talent 2015. Obě konkurenční show ovšem poběží v jiný den v týdnu. Zatímco čtvrtý ročník Česko Slovenské SuperStar uvidíme vždy v neděli večer, obě výše uvedené konkurenční show poběží vždy v sobotu, a to navíc proti sobě.

Důvodem, proč SuperStar nemůže být vysílána proti ČS Má Talent je takový, že obě show spadají pod jednu licenční společnost, která zakazuje všem státům, které tyto show vysílají, aby je nasadily do přímého střetu v programovém vysílacím slotu.

Všechny tří talentové soutěže poběží od těchto dat:

ČeskoSlovenská SuperStar 2015 – 30.srpna 2015 (každou neděli ve 20:20).
ČeskoSlovensko má talent 2015 – září 2015 (každou sobotu)
Stardance 2015 – listopad (každou sobotu).

Čtvrtý ročník SuperStar tak zahájí start jako první.

Sponzorované odkazy:

Kterou z těchto show budete sledovat nejvíce? A která vás naopak vůbec nebere?

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít