Koncert SuperStar 2018 zdarma: Kde vidět soutěžící naživo a získat podpiskarty?

Sponzorované odkazy

superstar-2018-koncert-zdarma-chodov Skvělá zpráva pro všechny fanoušky pěvecké show SuperStar 2018. Připravuje se vůbec první veřejný mini-koncert všech finalistů páté série SuperStar, a to zcela zdarma.

Pokud se vám líbí letošní série a rádi byste viděli své oblíbence naživo, pak není nic lehčího než dorazit do nákupního centra Chodov, kde se uskuteční tento malý veřejný koncert všech finalistů.

Vše se odehraje ve středu 30.května 2018, v 16:00.Pokud vás zajímá co se bude dít, tak čekat vás bude desítka finalistů SuperStar 2018, kteří zazpívají a následně bude probíhat autogramiáda, kde můžete obdržet kartičku s daným soutěžícím včetně jeho podpisu.

Důležitá informace je ta, že mini-koncert je zdarma, není tedy potřeba žádná vstupenka ani lístek. Stačí dorazit ve středu na šestnáctou hodinu a to je vše. Stejně jako předchozí série, tak i u této se očekává velký nával fanoušků a fanynek, pokud tedy nemáte rádi příliš davy, obrňte se dopředu patřičnou dávkou trpělivosti.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít