Kolik dostal Habera, Knechtová, Cristovao a Ruppert za SuperStar 2018?

Sponzorované odkazy

superstar-2018-platy-porotcu-letosni-serie Jsme ve dvou třetinách letošní SuperStar 2018 a tak začínají vylézat ven zajímavosti, které byly po celou dobu letošní páté série Česko-Slovenské verze této show zakryté rouškou tajemna.

Server Extra.cz „vyšťoural“ kolik peněz získali jednotliví porotci letošní série za své působení v soutěži. Plat Leoše Mareše je již znám několik týdnů, až měsíců. Jelikož se v SuperStar Leoš Mareš neobjevil déle jak sedm let (naposledy v roce 2011), televize Nova a Markíza přidaly na jeho odměně za to, když bude v SuperStar 2018 moderovat (zajímavostí je, že Adéla Banášová nabídku odmítla, a to nikoliv kvůli peněz, ale kvůli tomu, že se v show již nerozvíjí. Nabídku odmítl i Martin „Pyco“ Rausch, který je unavený, jelikož za poslední roky přijal více projektů a tak letos trochu povolil).

Leoš Mareš inkasoval za sedm přímých přenosů částku 4 000 000 Kč, což je skoro 600 000 tisíc za jeden večer. Jak to je s porotci?

Palo Habera – v průměru 2,5 mil.
Katarína Knechtová – v průměru 1,5 mil.
Ben Cristovao – v průměru 1,5 mil.
Matěj Ruppert – v průměru 1,5 mil.

Jak jde tedy vidět, tak nejvíce sesbíral Leoš Mareš. Co se týče jeho kolegyně Jasmíny Alagič, tak její příjem ze SuperStar 2018 zatím odhalen není.
 
[wpdevart_poll id=“94″ theme=“1″]
 

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít