Kdy začne SuperStar 2018 živě? Datum, od kdy budou přímé přenosy zde

Sponzorované odkazy

superstar-2018-zive-prime-prenosy Už v neděli nás čeká vůbec první kolo SuperVýběru, kdy se 120 nejlepších zpěváků a zpěvaček přesune za Prahu do Libčic, kde bude pořádná čistka. Jen za jeden den se zredukuje počet soutěžících na polovinu.

Společně se startem druhé fáze SuperStar 2018 se objevují dotazy, kdy že to vlastně poprvé uvidíme přímý přenos SuperStar 2018 s Leošem Marešem. Pokud i vás tato informace zajímá, přinášíme vám datum, od kdy budete moci sledovat letošní SuperStar 2018 živě a poprvé tak vidět soutěžící v přímém přenosu.

Ačkoliv jsme v minulých ročních Česko Slovenské SuperStar vždy viděli dva „divadelní“ díly, letos vůbec poprvé uvidíme „divadla“ tři. Čekají nás tedy hned tři díly SuperVýběru. V posledním z nich uvidíme navíc i fázi zvaná Dlouhá cesta, ve které se dozvíme konečnou semifinálovou sestavu pro přímé přenosy.

Vůbec první přímý přenos, tedy vůbec první semifinálové kolo, bude na obrazovkách televize Nova a Markíza v neděli 29.4.2018, tedy za tři týdny.

Program letošní SuperStar tedy bude pro následující měsíc vypadat následovně:

Neděle: 7.díl – 8.4.2018 (1. Super Výběr)

Neděle: 8. díl – 15.4.2018 (2. Super Výběr)

Sponzorované odkazy:

Neděle: 9.díl – 22.4.2018 (3. Super Výběr + Dlouhá cesta)

Neděle: 10.díl – 29.4.2018 (1. semifinále SuperStar 2018 živě)

Za zmíňku ještě stojí, že Super Výběry nás provede nová moderátorka Jasmína Alagič sama. Od prvního přímého přenosu se k ní přidá už Leoš Mareš.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít