Kdy skončí SuperStar 2018? Je známé datum velkého Grand Finále

Sponzorované odkazy

superstar-2018-granfinale-datum-kdy-bude-konec V neděli nás čeká v pořadí druhé semifinálové kolo, ve kterém se dozvíme druhou polovinu finalistů letošní páté série SuperStar 2018. Po tomto druhém semifinále budeme moci sledovat již výhradně pouze finálová živá kola.

V úvodu finálých kol hovoři programové schéma televize Nova a Markíza zatím o modelu vyřazování po jednom. To znamená co kolo, to jeden vyřazený Vypadá to, že televize chtějí nechat v soutěži delší bobu více soutěžících (a tím i větší nabídku vystoupení) a na závěr je začít hromadně vyřazovat.

Podobou situaci můžeme vidět například v reality show Robinsonův ostrov, kdy rovněž televize Nova nechávala větší počet soutěžících déle ve hře a v posledních dnech vysílání jej začala díl co díl vyřazovat na kmenových radách.

Ať už se ale bude v pozdější fázi finálových kol vyřazovat po jednom, po dvou nebo po třech, jedno je jisté, a to datum velkého Grand Finále, které bude v neděli 10.6.2018 (televize Nova začala již spouštět soutěže, ve kterých můžete vyhrát vstupenky na tento závěrečný přímý přenos. Celkem nás tedy čeká ještě šest dílů (neděl) letošní páté série Česko Slovenské SuperStar 2018.

Kdo si myslíte, že bude letos pátou Česko Slovenskou SuperStar? Čech nebo Slovák? A bude to muž nebo žena? Napište nám své tipy do komentářů pod článek.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít