Kdo vypadl ze SuperStar 27.5.2018? Poprvé použit žolík! Výsledky 3.fínále (VIDEO)

Sponzorované odkazy

superstar-kdo-vypadl-ze-superstar-27-5-2018-vysledky-kdo-postoupil Kdo postoupil a kdo vypadl v Superstar 2018 s datem 27.5.2018? Máme pro vás výsledky!

Právě skončil v pořadí 3.finálový večer pěvecké show SuperStar 2018 s datem 27.5.2018, ve kterém jsme mohli sledovat poslední šestici soutěžících, která bojovala o postup do nejlepší finálové čtveřice. Nyní šlo už opravdu do tuhého, jelikož z původních tisíců přihlášených bojovali dva zpěváci a čtyři zpěvačky o postup do úplně poslední čtveřice.

Stejně jako v minulém týdnu i nyní vypadli dva soutěžící s nejmenším počtem hlasů. Pokud vás zajímá, kdo postoupil a kdo vypadl ze SuperStar 2018, zde jsou výsledky.
Sponzorované odkazy:

Celý finálový večer se nesl ve znamení česko-slovenských hitů. Hned na úvod jsme slyšeli zpívat Bena Cristovao, který tancoval v saku a rozehřál tak diváky svým energickým vystoupením. Následně již vystoupil první soutěžící Petr Borkovec, který zpíval píseň od Lucie – Dotkni se ohně. Podle poroty se mu tato píseň příliš nepovedla, sám Petr přiznal, že se mu nezpívalo dobře.

Po Petrovi následovali další soutěžící, a to konkrétně Tereza Anna Mašková a Jakub Pružinský. Tereza zpívala slavnou a zároveň smutnou píseň Vyznanie od Mariky Gombitové, se kterou sklidila aplaus nejen v publiku, ale i u porotců (tři ze čtyř porotců se po jejím odzpívání postavilo). Následoval Jakub Pružinský, který zpíval píseň Pocta Majakovskému. Porota Jakubovi vyčítala opět to stejné, co předchozí týdny, a to že Jakubovi zkrátka chybí rytmus.
Sponzorované odkazy:

Sponzorované odkazy:

Všichni kluci již odzpívali a tak přišla na řadu zbylá děvčata, slyšet jsme tak mohli Elišku Ruskovou, která zpívala Ewu Farnou s písní Toužím a Anetu Horňákovou, která zpívala Máriu Čírovou. Zatimco u Elišky porota nadšená nebyla, u Anety již bylo celkové hodnocení podstatně lepší. První fázi 3.finálového kola česko slovenských hitů uzavírala Karmen Pál-Baláž, která zpívala píseň Chlap z kríža.

superstar-2018-online-27-5-2018 Po první části 3.finále, ve které jsme slyšeli šest česko-slovenských hitů se soutěžící rozdělili do dvojic a slyšet jsme mohli tři mezinárodní duety. Tereza Mašková zpívala s Karmen Pál-Baláž píseň Survivor od Destiny’s Child. Jakub Pružinský a Aneta Horňáková si střihli píseň Beneath Your Beautiful a Petr Borkovec s Eliškou Ruskovou zazpívali společně píseň od Zayne a Siy. Následně již probíhalo klasické hlasování a ukončení hlasování, po kterém přišli výsledky a dozveděli jsme se tak, kdo postoupil a kdo vypadl v SuperStar 2018.

VIDEO: Jak hlasovali diváci v rámci 3.finále SuperStar. Kdo vypadl? Výsledky SMS hlasování
Sponzorované odkazy:

Video najdete tu.

V SuperStar vypadla Aneta Horňáková a Petr Borkovec.

Porota ale dala Petrovi divokou kartu a proto se vrátil do hry a tak pouze ze SuperStar vypadla Aneta Horňáková.
[wpdevart_poll id=“106″ theme=“1″]

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít