Kdo vypadl v SuperStar 2018 a kdo postoupil ve 2.finále 20.5.2018? Výsledky

Sponzorované odkazy

superstar-2018-kdo-vypadl-kdo-postoupil-20-5-2018 Máme za sebou v pořadí 2.finálové kolo SuperStar 2018, ve kterém jsme viděli finálovou osmičku soutěžících, složenou ze třech kluků a pěti dívek. Dnešní druhé finálové kolo bylo ve stylu písní pro své blízké.

Celý přímý přenos byl zahájen společnou písní Wake me up od teď už zesnulého švédského DJ Aviciiho. Následně se již začalo soutěžit. Hned na úvod naservírovala diváků skvěle zazpívanou píseň Tereza Anna Mašková. Po odzpívání všech osmi soutěžících a ukončení diváckého hlasování, přinesl Leoš Mareš a Jasmína Alagič výsledky, ve kterém jsme se dozvěděli, kdo vypadl v SuperStar 2018. Kdo postoupil do finálové nejlepší šestice? Přinášíme vám video s výsleky.
Sponzorované odkazy

O tom, kdo vypadl a kdo postoupil, rozhodují již pouze diváci. Porota již na pořadí nemá žádný vliv. Jedinou možností, co může porota změnit, je zachránit jednoho z vypadnutých soutěžících a dát mu svého žolíka. Stejně jako minulé 1.finálové kolo, tak ani nyní se tato situace nestala.

VIDEO: Výsledky – SuperStar 2018: 20.5.2018

Do dalšího kola opět postoupila stejně jako v prvním finálovém kole Tereza Anna Mašková. Do dalšího kola neměla problém postoupit také opět i Eliška Rusková či Karmen Pál-Baláž. První, kdo soutěž opustila byla Adéla Kvitová. Jméno druhého finalisty, který skončil na osmém místě SuperStar 2018 najdete ve videu zde.
Sponzorované odkazy

Na celý přímý přenos včetně vyřazování se můžete podívat online na webu zdarma zde.

Souhlasíte s výsledky? Napište nám zda souhlasíte s vyřazenou dvojici soutěžících či nikoliv.

Sponzorované odkazy:

Již příští týden bude opět o vaše hlasy bojovat šestice nejlepších. Kdo je po 2.finálovém kole váš největší favorit? Napište nám do komentářového prostoru pod článek vaše odhady.

[wpdevart_poll id=“103″ theme=“1″]

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít