Kdo vypadl a kdo postoupil v 1.finále SuperStar 2018? Výsledky 13.5.2018 (VIDEO)

Sponzorované odkazy

superstar-2018-kdo-postoupil-kdo-vypadl-vysledky-13-5-2018 Právě skončilo vůbec první finálové kolo letošní SuperStar 2018, ve kterém jsme viděli vůbec poprvé smíšenou desítku, která zpívala písně světových rozměrů.

Mezi písněmi, které jsme mohli dnes večer poslouchat v podání našich desíti finalistů, byly například takové světové pecky jako Bruno Mars, Lady GaGa nebo Beyonce. Z finálové deístiky ovšem mohlo do v pořadí 2.finálového kola postoupit pouze osm z nich. Dva svou soutěž ukončili. Koho televizní diváci poslali dále a kdo vypadl ze SuperStar 2018? Přinášíme opět výsledky, kdo postoupil v SuperStar 2018 a kdo vypadl v následujícím videu.

Televize Nova a Markíza v živých finálových kolech již dává pouze na diváky. To znamená, že porota již nemá takřka žádnou moc. Jediné co může porota změnit, je zachránit jednoho z vypadnutých soutěžících a dát mu žolíka. To se ovšem dnes nestalo a soutěž tak opustili dva soutěžící.

VIDEO: Výsledky – SuperStar 2018: 13.5.2018

Kdo postoupil do dalšího kola byla například opět Tereza Anna Mašková, Karmen Pál-Baláž nebo třeba i Eliška Rusková. První, kdo soutěž opustil byl Richard Chovan. Jméno druhého finalisty, který skončil na devátém místě SuperStar 2018 najdete ve videu zde.
Sponzorované odkazy

Na celé vyřazování se můžete podívat online na webu zdarma zde.

Souhlasíte s vypadnutou dvojicí? Napište nám opět svůj vlastní názor do komentářového prostoru pod tento článek.

Sponzorované odkazy:

Již příští neděli bude opět o vaše hlasy bojovat osmička nejlepších. Kdo si myslíte, že je největším favoritem po dnešním 1.finálovém kole? Podělte se s námi o vaše tipy.

[wpdevart_poll id=“92″ theme=“1″]

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít