Jedna ze soutěžících SuperStar 2018 vydala vlastní CD, bude diskvalifikována?

Sponzorované odkazy

superstar-2018-adriana-habrdovaO víkendu jsme mohli vidět 4.díl SuperStar 2018, ve kterém jsme viděli postoupit osm soutěžících. Kromě filipínce Bryana Gandoly zpívajícího česky, jsme mohli vidět i teprve čtrnáctiletou Adrianu Habrdovou, která na svůj věk působila až příliš vyzrále. Televizní diváci začala zjišťovat, jak je možné, že takto mladá soutěžící má takto krásně zvládnutou techniku zpěvu a nestačili se divit, co vše má tato čtrnáctiletá dívka za sebou.

Když měla Adriana 6 roků, zaspívala si se známým klavíristou Richardom Rikkonom.

Tato mladá soutěžící navštěvuje ZUŠ – literárně-dramatický odbor. V 11 letech si zahrala hlavní postavu Vanessy v seriálu televize STV1. Adriana soutěžila rovněž ve spoustě soutěžích – Slávik Slovenska, Malokarpatský slávik, Česko zpíva, Childrens superstár, Projekt konfigurácia Talent, Viva Talent, Top Talent

Že je toho na její mladý věk hodně? To není vše. Adriana má totiž na svém kontě i své vlastní CD, které vydala ve svých 11 letech. CD se jmenuje Mám svoj sen a prodává se za sedm euro.

superstar-2018-cd-mam-svuj-sen

A právě vydané CD je komplikace, která může této mladé soutěžící v SuperStar 2018 uškodit. Uchazeči do SuperStar 2018 totiž nesmí být vázáni s žádnými producenty, jelikož pokud totiž vyhrajou, jsou vázáni s vydavatelskou společností, se kterou natočí jako vítěz SuperStar své vlastní CD. Uchazeč rovněž nesmí být profesionální zpěvák, přece jenom tato show je spíše pro začínající hvězdy.

Sponzorované odkazy:

Uvidme, zda tato skutečnost Adrianě pomůže v soutěži či nikoliv. Zajímavostí je, že ačkoliv podala tato soutěžící v SuperStar 2018 vrámci sobotního 4.dílu velmi kvalitní výkon, její medailonek jsme neviděli. Ve většině případů postupující soutěžící do dalších kol své medailonky mají. Že by byla Adriana v uzším výběru nakonec kvůli své příliš velké profesionalitě diskvalifikována? To uvidíme už za dva týdny, kdy startují uzší výběry.

Vystoupení Adriany v SuperStar 2018 si můžete pustit zde

.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít