Jak sledovat SuperStar 2018 online zdarma a legálně? Postup zde

Sponzorované odkazy

superstar-2018-15Pěvecká show SuperStar 2018 je usazena na televizních obrazovkách televize Nova a Markíza již tři týdny. Celkem nás bude tato show doprovázet ještě minimálně dva měsíce. Pokud vás zajímá, jak sledovat jednotlivé díly SuperStar 2018 online, zdarma a ještě k tomu legálně na internetu, přinášíme vám podrobný návod v tomto článku.

Varianta č.1 – Díly v češtině online zdarma

Chcete se dívat na SuperStar 2018 v češtině nebo ve slovenštině? Pokud jste z České republiky a máte zájem sledovat nové díly této show ve svém rodném jazyce, pak nejspíš preferujete českou verzi. Pokud je tedy toto váš případ, přejděte do oficiálního archívu televize Nova s názvem Nova Plus, ve kterém naleznete díly SuperStar 2018 online zdarma ke shlédnutí, a to ihned po odvyslání v TV (takřka do minuty poté, co skončí díl v TV).

ODKAZ: SuperStar 2018 – český komentář – archív TV Nova – sledujte díly zdarma zde.

Varianta č.2 – Díly v češtině online – placené

Televize Nova ukládá nové díly SuperStar 2018 online na web Nova Plus zdarma pouze na sedm dní. To znamená, že pokud byste se rádi podívali na díl, který předchází aktuálnímu dílu, již ho v archívu televize Nova nenajdete, a tím pádem ho nemůžete ani sledovat s českým komentářem zdarma. Pokud trváte na češtině, jedinou možností (legální možností) je předplatit si účet na Voyo.cz, ve kterém najdete všechny díly SuperStar 2018 online nehledě na datu, kdy byly odvysílány.

ODKAZ: SuperStar 2018 – český komentář – archív TV Nova – placené sledování zde.

Přeplatné stojí 189 Kč měsíčně a během sledování vás na Voyo.cz nebudou rušit žádné reklamy. Kvalita dílu je rovněž vyšší než v bezplatné verzi na Nova Plus.

TIP: Pokud trváte na tom, že se chcete dívat na SuperStar 2018 online zdarma a nechcete platit a nevadila by vám slovenština místo češtiny, přejděte do varianty č.3 pod tímto odstavcem.

Sponzorované odkazy:

Varianta č.3 – Díly ve slovenštině online zdarma

Pokud jste ze Slovenské republiky a preferujete komentář v jednotlivých dílech ve slovenštině, pak všechny odvysílané díly najdete v oficiálním archívu televize Markíza. Výhoda je ta, že televize Markíza zveřejňuje všechny díly online na webu nepřetržitě a nemaže je po sedmi dnech z archívu jako to dělá televize Nova. Pokud tedy hledáte starší díl v češtině a nechcete za něj platit, můžete si ho zapnout ve slovenštině online zdarma a to nehledě na datum, kdy tento díl běžel v televizi.

ODKAZ: SuperStar 2018 – slovenský komentář – archív TV Markíza – sledování zdarma zde.

Varianta č.4 – Díly ve slovenštině online – placené

Pokud máte raději, když se můžete dívat na SuperStar online na webu ve vyšší kvalitě a navíc bez jakýchkoliv rušivých reklam, můžete si předplatit placený archív televize Markíza Voyo.sk, ve kterém najdete všechny díly SuperStar 2018 v mnohem vyšší kvalitě než je tomu v bezplatném archívu a navíc vás nebudou nijak rušit reklamy.

ODKAZ: SuperStar 2018 – slovenský komentář – archív TV Markíza – placené sledování zde.

Cena placeného archívu na Voyo.sk stojí 6 Euro, v přepočtu tedy cca 150 Kč.

Na závěr ještě dodejme, že letošní SuperStar se vysílá v různých dnech v Česku a na Slovensku, tudiž nové díly najdete vždy v archívu TV Nova v sobotu večer (v češtině) a ve Slovenštině vždy v neděli večer.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít