Jak se přihlásit do letošní SuperStar 2018? Tady je podrobný návod

Sponzorované odkazy

A je to tady! Po třech letech se konečně vrací na televizní obrazovky nejúspěšnější hudební reality show Česka a Slovenska. Ano, čtete správně, v následujícím roce nás čeká již pátá série Česko Slovenské SuperStar 2018! Televize Nova a Markíza vyhlásily veřejné castingy. Pokud se chcete stát novou česko-slovenskou SuperStar, přinášíme vám kompletní postup, jak se do SuperStar 2018 přihlásit.

Krok č. 1 – Pokud jste z České republiky, přejděte na tuto stránku.

Pokud jste ze Slovenské republiky, přejděte sem.

Krok č.2 – Vyplňte všechny kontaktní údaje v položce Profil. Zde se jedná především o údaje týkajících se Vaši osoby, to znamená – jméno, příjmení, telefon, e-mail, fotografie vaší tváře a postavy. Velmi doporučujeme dávat pozor při vepisovaní těchto údajů, hlavně tedy políčka e-mail a telefonní číslo, jelikož právě prostřednictvím těchto dvou udajů se s vámi bude spojovat produkce, pokud budete vybráni. Než tedy přejdete k dalšímu kroku, zkontrolujte si všechny políčka, zda máte správně vyplněny.

Krok. č.3 – Nyní jděte so sekce Otázky. Zde se již objevují otázky, které mají popsat váš charakter jako takový. Nejedná se tedy o kontaktní informace jako v případě první karty, nýbrž se zde objevují otázky, prostřednictvím kterých vás produkce může lépe poznat. Najdete zde otázky typu: ,,Popište se deseti slovy“ ,,Koho byste chtěli vidět v porotě Superstar?“ či „Jaký hudební žánr máte nejraději? A který nejméně?“

Malý tip: Pokud chcete skutečně uspět, než vyplníte danou otázku, zkuste si představit, že jste vy osobně jeden člen produkce televize Markíza či televize Nova a zkuste si představit, zda by Vás vaše odpověď v otázce dostatečně přesvědčila, abyste se danému člověku ozvali. Televize hledá budoucí hvězdy, proto nešetřete skromností a buďte zdravě sebevědomí.

Krok č.4 – Pokud již máte vyplněnou kartu Otázky, přejděte do karty Video. Zde nahrejte kousek svého videa, na kterém zpíváte. Video může mít maximálně 100Mb. Co se týče sekundové délky, není zde žádný časový limit. Pokud se Vám nelíbí limit 100Mb, můžete video nahrát na YouTube a vepsat odkaz do políčka: Odkaz na YouTube/Vimeo.

Sponzorované odkazy:

Malý tip: Video není podmínkou k tomu, abyste přihlášku odeslali. Pokud tedy nechcete, video přikládat nemusíte, avšak v rámci efektivity je lepší, abyste video přidali, zvyšuje se Vám totiž šance, že se Vám produkce ozve.

Závěrečný krok č. 5 – V závěrečném kroku již stačí na kartě Dokončit, zaškrtnout Podmínky, které se týkají Vašeho věku a toho, že jste všechny údaje vyplnili pravdivě a následně tedy celý formulář odeslat.

SuperStar-2018-jak-se-prihlasit-krok-c-5

Závěrečný krok

HOTOVO! Nyní již vyčkejte, než se Vám produkce ozve. Někdy se ozvou hned druhý den, někdy až za pár dní. Buďte trpěliví a nezoufejte, pokud stále čekáte.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít