Jak se dostat na živá kola SuperStar 2018? Návod, jak získat vstupenky zdarma

Sponzorované odkazy

superstar-2018-zive-vstupenky Živá finálová kola pěvecké show SuperStar 2018 jsou tady. Celkem nás čeká pět finálových přímých přenosů, ve kterých bude desítka finalistů bojovat o hlasy televizních diváků živě za přítomnosti poroty. Do naší redakce nám dorazilo spoustu e-mailů od čtenářů a čtenářek, kteří by se rádi přišli na jedno z finálvých kol podívat osobně. Pokud jste jeden z nich, přinášíme vám návod, jak tak učinit.

1.krok – Popřemýšlejte, kdy chcete jít

Celkem nás čeká pět finálových přímých přenosů. Všechny proběhnout v neděli, a to v termínech:

1.finálové kolo – 13.5.2018
2.finálové kolo – 20.5.2018
3.finálové kolo – 27.5.2018
4. finálové kolo – 3.6.2018
5.finálové kolo – 10.6.2018 (Grand Finále)

Nejdříve tedy popřemýšlejte, na které kolo byste rádi dorazili. S každým následujícím finálovým kolem bude vždy méně a méně soutěžících. Vypadávat se bude nejdříve po jednom, ale předpokládá se, že následně se již bude vyřazovat ve větším počtu.

Pokud byste si rádi dopřáli velké Grand Finále letošní páté série SuperStar 2018, tak si zvolte poslední termín. Tento termín ovšem bude jeden z nejrychleji naplněný, proto příliš neváhejte.

2.krok – Vyplňte formulář

Jděte na oficiální stránky TV Nova zde. A vyplňte formulář. Stačí zadat své jméno, příjmení a svůj e-mail. Rovněž doplňte datum, kdy byste chtějí na SuperStar 2018 jít.

superstar-2018-vstupenky

Sponzorované odkazy:

3.krok – Zvolte počet vstupenek

Celkem můžete na jednu osobu zvolit až pět svých kamarádů, kamarádek. Proto než formulář odešlete, vyberte z nabídky, kolik vstupenek celkem chcete.

4.krok – Zaškrtněte souhlas se zpracováním údajů a formulář odešlete

Stačí zakliknout před odesláním položku „Souhlasím s podmínkami“ a můžete rezervaci odeslat.

5.krok – Vyčkejte na potvrzovací e-mail

Televize Nova následně bude rozesílat vstupenky e-mailem. Formulář je pouze rezervační systém, proto pokud vám vstupenky nedojdou na e-mail, místo ještě nemáte jisté.

Podařilo se vám získat vstupenky? Skvělé! Napište nám do komentářů pod článek, zda se již těšíte na sledování svých oblíbených zpěváků a zpěvaček živě.

Pokud se vám vstupenky nepodařilo získat, ještě máte šanci v rámci soutěží, které jsou v oficiálním časopise SuperStar 2018. Více o časopise najdete zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít