Hlasování Popularity Poll: Zvolte vašeho favorita po 2. Super Výběru

Sponzorované odkazy

superstar-2018-hlasovani-popularity-poll Máme za sebou v pořadí 2. Super Výběr páté řady pěvecké show SuperStar 2018, ve kterém se zredukoval počet soutěžících z šedesáti na čtyřicet.

Televize Nova a Markíza nám ve včerejším díle ukázala ty nejzajímavější pěvecké výkony z této šedesáti členné sestavy a jelikož se pomalu blížíme k přímým přenosům, je opět nutné zjistit, kdo je v tuto chvíli na čele vašeho diváckého zájmu.

Hlasování Popularity Poll je tady od vás od začátku páté série SuperStar. Týden co týden vybíráte své favority ze všech soutěžících, kteří postoupili do dalšího kola a kteří tak mají stále šanci stát se pátou Česko Slovenskou SuperStar.

PRAVIDLA HLASOVÁNÍ: Hlasování je skryté, aby nedocházelo k ovlivňování nově příchozích hlasujících. Hlasovat můžete pouze jednou, avšak pro libovolný počet soutěžících. Vybírejte tedy pečlivě. Hlasovat můžete do sobotní půlnoci.

Výsledky přineseme v neděli před posledním předtočeným dílem letošní série zvaným Dlouhá cesta.


[yop_poll id=“1″]

Pokud jste neviděli včerejší 8.díl, můžete si ho pustit online na webu zde.

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít