Hlasování Popularity Poll – TOP5 kluků: Kdo se vám po 1.semifinále líbí nejvíce?

Sponzorované odkazy

SuperStar-2018-hlasovani-popularity-poll-po-1-semifinale Máme za sebou úspěšně první semifinálové kolo SuperStar 2018, ve kterém jste rozhodli o tom, že v živých finálových kolech si přejete ze všeho nejvíce Jakuba Pružinského. Zbylou pětici soutěžících doplnila porota, a to o Bryana, Petra, Dominika a Richarda.

Nyní je tedy opět na čase zahájit hlasování Popularity Poll po 1.semifinálovém přímém přenosu. Pokud by to nyní záleželo čistě na vás, komu z postupující pětice soutěžících nejvíce přejete vítězství v letošní páté sérii Česko Slovenské SuperStar?

Pravidla hlasování: Hlasovat je možné pro kohokoliv z finálové pětky kluků. Hlasování je zakryté, aby nebyli nově příchozí hlasující ovlivněni čtenáři, kteří hlasovali dříve. Hlasovat je možné vždy jen jedenkrát, avšak pro jakýkoliv počet soutěžících. Hlasování potrvá až do sobotní půlnoci, kdy bude anketa zastavena. Výsledky o tom, kdo vyhrál vám přineseme v neděli ještě před začátkem dívčího semifinálového přímého přenosu Superstar 2018.
 


[yop_poll id=“6″]

 

Na webu rovněž probíhá hlasování: ,,Čí nepostup vás nejvíce mrzel v 1.semifinále“. Hlasování probíhá zde.

Hlasování pro děvčata probíhá zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít