Dnes vypadnou další dva ze SuperStar 2018. Kteří to budou? Výsledky Popularity Poll

Sponzorované odkazy

superstar-2018-vysledky-popularity-poll-27-5-2018 Už dnes večer nás bude čekat v pořadí třetí finálový večer, který se ponese v duchu Česko Slovenského kola. Během dnešního přímého přenosu tak budeme moci poprvé v této soutěži slyšet zpívat soutěžící všechny česky nebo slovensky. Uslyšíme tak například píseň Vyznanie v podání Terezy Anny Maškové.

Jelikož se pomalu ale jistě blíží večer, opět vám přinášíme výsledky Populaity Poll, ve kterých můžete vidět, kdo to má ze zbývající šestice soutěžících nejvíce nakloněné směrem dolů.

Hlasovat do ankety Populaity Poll jste opět mohli v průběhu tohoto týdne a to až do včerejší půlnoci. Průběžné výsledky nebyly vidět, aby nedocházelo k ovlivňování. Pokud vás zajímá, jak si tedy stojí jednotliví finalisté u diváků, přinášíme následující žebříček tak, jak jednotliví diváci hlasovali.

Výsledky Popularity Poll – 27.5.2018

1. Tereza Anna Mašková – 35,3% (nárust o 9,3%)
2. Karmen Pál-Baláž – 24,4% (nárust o 6%)
3. Eliška Rusková – 21,7% (pokles o 2.9%)
4. Petr Borkovec – 12,1% (nárust o 4%)
——————————————————-
5. Jakub Pružinský – 4,8 (pokles o 4,5%)
6. Aneta Horňáková – 4,5% (nárust o 2,1%)


Největší rozdíl oproti minulému týdnu zaznamenala Tereza Anna Mašková a Karmen-Pál Baláž, kterým se oběma navýšil podíl všech hlasů. Karmen navíc přeskočila Elišku Ruskovou, která byla minulý týden v rámci hlasování Popuality Poll na druhém místě, nyní se tedy posunula na třetí. Největší pokles zaznamenal Jakub Pružinský, kterému se minulé vystoupení vůbec nepovedlo, což se projevilo v hlasech.

Pokud by to tedy záleželo čistě na divácích, do dalšího kola by již dále nepustili Anetu Horňákovou a Jakuba Pružinského.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít