Diváci se postavili za Laciho i přes to, že dává svou matku do ústavu. Souhlasí s jeho rozhodnutím

Sponzorované odkazy

superstar-2018-ladislav-angyal-hlasovani Včera jsme zveřejnili článek, ve kterém jsme publikovali informace, které ex-soutěžící SuperStar 2018 Ladislav Angyal zveřejnil na svém oficiálním Instagramu. Jednalo se o šokující informace z dětství Ladislava. Podle jeho slov je jeho matka nezodpovědná, mlátila ho a utápí se v alkoholu.

Laci se tedy rozhodl, že svou matku dá do ústavu pro tělesně postižené, kde se o ní postarají. Laci bude mít brzy osmnáct let, má nový byt a peníze od diváků v kapse, může tedy začít sám a a úplně znova, ale zvládne to?

Včera jsme zveřejnili hlasování, ve kterém jsme se ptali diváků, co si o tomto rozhodnutí myslí diváci. Hlasování se zúčastnilo skoro jeden a půl tisíce diváků, a výsledky vás překvapí. 80% všech hlasujících diváků není zklamana rozhodunutím Laciho poslat svou matku do ústavu. Pouze 20% diváků je tímto chováním Laciho zklamáno.

[wpdevart_poll id=“112″ theme=“1″]

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít