Co vás bude čekat ve 4.díle SuperStar 2018? Podívejte se (VIDEA)

Sponzorované odkazy

O víkendu jsme mohli sledovat 3.díl pěvecké show SuperStar 2018, ve kterém jsme viděli například soutěžící bez rodičů Kláru Císařovou. Tento týden se nám přehoupl do druhé poloviny, a tak se pomalu ale jistě blíží opět sobota a neděle, během kterých budeme moci sledovat v pořadí 4.díl SuperStar 2018. Pokud vás zajímá, na co se můžete v tomto díle těšit, přinášíme vám oficiální upoutávky na tento 4.díl, který bude mít premiéru 17.3.2018 v Česku a 18.3.2018 na Slovensku.

Bude to opět pestrá škála zajímavých i méně zajímavých vystoupení. Uvidíme například historicky prvního soutěžícího, který příjde zazpívat společně s českými dudy.

České dudy historicky poprvé v SuperStar

Dalším zajímavým zpěvákem bude soutěžící z Japonska, kterého přítelkyně donutila zazpívat v češtině (přičemž česky nemluví). A velkým vrcholem 4.dílu (v tom negativním slova smyslu) bude soutěžící, která když vyplňovala přihlášku do SuperStar 2018, tak zaslala fotku svoji postavy ve spodním prádle.

Na výše zmíněné soutěžící se můžete podívat v upoutávkách na televizi Markíza zde:

Upoutávky na 4.díl pěvecké show SuperStar 2018

Upoutávka č.1 – zde na serveru YouTube.com

Upuutávka č.2 – zde na serveru YouTube.com

Upoutávka č.3 – zde na serveru YouTube.com

Sponzorované odkazy:

Pokud jste neviděli předchozí 3.díl, můžete si ho pustit online na webu zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít