Čí nepostup vypadnuté dvojice v SuperStar 2018 udělal divákům největší radost?

Sponzorované odkazy

superstar-2018-hlasovani-4-6-2018 Včera jsme měli možnost vidět v pořadí čtvrté finálové kolo, ve kterém jsme se dozvěděli, že vůbec poprvé v historii Česko Slovenské SuperStar uvidíme v rámci finále pouze ženské osazenstvo. Ve včerejším předposledním živém finále vypadla dvojice chlapců Petr Borkovec a Jakub Pružinský.

Ihned po odvysílání dílů jsme zveřejnili průzkumnou anketu, ve kterém jsme se vás ptali, zda jste s celkovými včerejšími výsledky spokojeni, a čísla mluví jasně. 80% hlasujících diváků je spokojena s vyřazením chlapců ze SuperStar 2018, pouze 20% z hlasujících nesouhlasí.

Jelikož je tedy většina diváků s výsledkem spokojena. Zajímá nás, kdo ze včerejší dvojice chlapců si vedl u vás lépe, přidáváme tedy ještě jedno hlasování, ve kterém můžete projevit aktuální dojmy z vypadnuté dvojice chlapců ještě podrobněji.

[wpdevart_poll id=“111″ theme=“1″]

Pokud jste neviděli včerejší vyřazování, můžete se na celý díl podívat online zdarma zpětně na webu tu.

Výsledky včerejšího vyřazování byly naprosto stejné jako hlasování Popularity Poll. Na jejich aktuální podobu se můžete podívat ve článku zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít