ČeskoSlovenská SuperStar 2015 – Vůbec první fotografie 1.dílu

Sponzorované odkazy

SuperStar 2015 TV Nova Markíza foto

Ilustrační foto, zdroj: Dollar Photo club

ČeskoSlovenská SuperStar 2015 zná již oficiálně své datum startu. Celá show bude zahájena svým 1.dílem v neděli 30.8.2015 ve 20:20. Společně se startem se začínají objevovat i první fotografie, které ukazují několik záběrů právě z 1.dílu, který uvidíme již za necelé tři týdny.

Vůbec první fotky z úvodního prvního dílu letošní SuperStar 2015 rozeslala dnes televize Nova českým médiím. Ačkoliv na nich konkrétní soutěžící nejsou vidět, můžeme alespoň zahlédnout prostředí, ve kterém se castingy natáčely a také oblečení, které bude mít porota na sobě v rámci úvodní epizody.

Prostředí, ve kterém se castingy uskutečnily, se oproti předcházejícím ročníkům zmdernizovaly. Letošní ročník se totiž nechal inspirovat německou verzí SuperStar, která rovněž využívala moderní místnosti, ve kterých stojí daný soutěžící od poroty o něco dále než v předcházejících starších sériích.

Kromě modernizace interiéru se letošní castingy na Česko Slovenskou SuperStar 2015 dočkaly i nových prvků, mezi kterými byl jako první odhalen tkz. CD výběr (o něm jsme psali zde).

Kromě interiéru můžeme na fotkách vidět i outfity poroty. Konkrétní oblečení, které bude mít porota na sobě je následně zachyceno i na samostatných promo fotkách s bílým pozadím, které televize Nova rovněž médiím během dneška rozeslala.

Všechny fotografie najdete v galerii zde na serveru Digizone.cz

Sponzorované odkazy:

Jak se vám fotografie líbí?

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít