ČeskoSlovenská SuperStar 2015 – TV Nova používá jiné upoutávky než Markíza (videa)

Sponzorované odkazy

superstar-2015-logo-nova-tv

Ilustrační foto, zdroj: Dollar Photo club

Je to už nějaký ten týden, co televize Markíza zveřejnila nejdříve pouze záběry porotců a moderátora Martina „Pyca“ Rausche a následně i celé upoutávky na letošní čtvrtou sérii Česko Slovenské SuperStar 2015. Jak jsme již psali v našem předchozím článku, televize Markíza si dává letos velmi záležet na tom, aby se letošní ročník podařil, do svých upoutávek proto použila speciální efekty jako jsou blesky nebo oheň. Jelikož byly použity do těchto upoutávek tyto efekty, rozpočet spotřebovaný na natáčení musel být o něco vyšší než v předchozích ročnících Česko Slovenské SuperStar.

Zajímavostí ovšem je, že i přesto, že upoutávky jsou kvalitně udělány a vykazují patřičnou úroveň, jejich zařazení je zatím pouze na Slovensku, a to právě na slovenské stanici Markíza. Televize Nova tyto upoutávky z neznámého důvodu nepoužívá. K promování letošní SuperStar 2015 používá své vlastní upoutávky, které v porovnání s těmi „slovenskými“ působí spíše „nízkonákladově“. V upoutávkách používá televize Nova pro svou SuperStar i jiné logo než televize Markíza.

Proč televize Nova tyto jiné upoutávky zařazuje? Jsou dva důvody – buď teprve přijdou kvalitnější upoutávky do českého vysílání (společně s tím, jak se bude datum startu letošního čtvrtého ročníku blížit) nebo zkrátka se chce TV Nova odlišovat od slovenského vysílání (což moc nedává smysl, proto je spíše pravděpodobnější první varianta).

Na upoutávky na české televizi Nova se můžete podívat níže

SuperStar 2015 – Video – upoutávka 1

Video k 1. upoutávce najdete na oficiálním YouTube kanálu TV Nova zde

Sponzorované odkazy:

SuperStar 2015 – Video – upoutávka 2

Video k 2. upoutávce je umístěno na oficiálním YouTube kanálu televize Nova zde

SuperStar 2015 – Video – upoutávka 3

Video k 3. upoutávce najdete také na oficiálním YouTube profilu TV Nova zde

Slovenské odlišné upoutávky s porotci můžete vidět ve článku zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít