Česko Slovenská SuperStar 2015 – Datum startu konečně odhaleno

Sponzorované odkazy

Česko Slovenská SuperStar 2015 start tv nova tv markiza

Foto: Pixabay, bez autorských práv

Je to už skoro tři čtvrtě roku, co televize Nova a televize Markíza oznámily, že se pustí v roce 2015 do dalšího ročníku pěvecké show Česko Slovenská SuperStar 2015. Stalo se tak loni v říjnu. Od té doby se o letošní SuperStar takřka vůbec nemluvilo, až do spuštění castingů letos v květnu.

Televize Nova již při svém jarním odhalení jejího vysílacího programu uvedla, že SuperStar 2015 poběží letos na podzim, zmíněn byl i konkrétní den v týdnu – tedy neděle. Konkrétní datum začátku vysílání ovšem tehdy chybělo. Start letošního ročníku jsme tak mohli pouze tipovat. To se ovšem dnes mění. Konečně jsme se totiž dozvěděli, kdy celá hudební show odstartuje.

ČeskoSlovenská SuperStar 2015 – Start 30.8.2015 ve 20:20

Jako první přinesl tuto zprávu slovenský server Mediaboom.sk.

Start celé show tak bude již za necelé čtyři týdny. Pokud pohlédneme do minulosti, tak Nova nasazuje čtvrtou SuperStar o týden dříve než byl start první série Česko Slovenské SuperStar.

Česko Slovenská superstar-2015-start

Složení poroty je již známé, jeden z dvojice moderátorů je také již známý. Je jím Martin „Pyco“ Rausch, který ovšem dostane k sobě ještě jednu moderátorku, a to jednu z této trojice blondýnek. Která konkrétně to bude, se zatím neví.

Sponzorované odkazy:

[socialpoll id=“2286458″]

Pokud jste ještě neviděli upoutávky na letošní ročník, můžete se na všechny podívat buď zde (slovenské upoutávky) nebo zde (české upoutávky). Pokud jste ještě nezahlasovali do našeho velkého hlasování o největší SuperStar v historii Česka a Slovenska, můžete tak učinit zde. Do ankety dorazilo k první sérii již přes pět stovek hlasů.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít