Bylo vysvětleno, proč byla do poroty SuperStar 2020 poprvé zařazena herečka

Sponzorované odkazy

Patrície Pagáčová, kterou známe spíše pod jménem Solaříková je u českých televizních diváků spojována hlavně jako bývalá herecká hvězda ze seriálu Ulice.

Před několika týdny byla zveřejněna porota letošní SuperStar 2020, která překvapila nejednoho televizního diváka.

Kromě navýšení počtu porotců ze čtyř na pět se poprvé v historii SuperStar dostala do poroty i osoba, která má se zpěvem společné velmi pramálo.

Po zveřejnění jmen letošní poroty, probíhalo na našem webu hlasování, ve kterém Patrície získala od diváků až 2/3 negativních ohlasů na její zařazení do poroty SuperStar 2020.

Pátrali jsme proto, jaký důvod mělo zařazení Patricie do poroty SuperStar 2020 a ten je následující.

Televize Nova a Markíza zařadily Patricii do poroty jako tkz. HLAS LIDU. To znamená, že Patricie má zastupovat televizní diváky, kteří nikdy nezpívali a mají tak na vystoupení soutěžícího spíše laický pohled.

,,Já se zaměřuju na takový ten první pocit z toho člověka, který mám. Když někdo přijde a je fakt uťáplej, tak to není dobře, protože víš, že takový člověk to asi úplně nezvládne. A naopak, když přijde někdo a je už rovnou arogantní, tak to taky není dobře. Takže já se snažím hledat lidi, kteří to mají přesně nějak mezi, ta hranice je ale hrozně tenká,“ objasnila svou pozici v porotě Patricie pro portál Super.cz.

Sponzorované odkazy:
[yop_poll id=“50″]

Měníte svůj pohled na zařazení Patricie do poroty SuperStar 2020 po vysvětlení novinky Hlasu lidu? Napište nám svůj názor do komentářů pod článek.

Foto: TV Nova

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít