Bude konkurencí SuperStar 2015 Leoš Mareš s Pevností Boyard?

Sponzorované odkazy

pevnost-boyard-leos-mares

Ilustrační foto, zdroj: Pixabay

SuperStar 2015 začíná na obrazovkách televize Nova již na podzim. Jak určitě všichni již víte, moderátorem této show bude tentokrát Martin Pyco Rausch, a to z důvodu, jelikož Leoš Mareš nabídku odmítl.

Důvod, proč Leoš letošní SuperStar nevzal byl takový, že se chtěl více rozvíjet ve své kariéře, což mu již SuperStar dle jeho slov nenabízí. Leoš tak přijal nabídku konkurenční televize Prima.

„Nabídka z Novy byla lákavá, velmi si jí vážím. Ale dohodl jsem se nakonec s Primou, která mi nabídla karierní posun dopředu. Detaily zatím nemůžu prozradit, ale hrozně se těším,“

Společně s tím, jak dny ubíhaly, tak se začínají fanoušci na internetu pídit po tom, co že za nabídku to Leoš Mareš od televize Prima vlastně vzal. Muselo to být teoreticky něco většího než SuperStar, což sám Leoš Mareš potvrdil na svém instagramu.

„A na podzim nová obrovská show na Primě, díky Prima, respekt, jsem Váš…“

Až do dnešního dne televize Prima zatím žádnou obrovskou show na podzim nepotvrdila. S největší pravděpodobností se tak stane v následujících dnech. Co to bude za show? To se zatím neví. Ví se jen to, že show poběží v sobotu večer. Fanoušci jsou ovšem netrpěliví a tak spekulují o jednotlivých pořadech, které by mohla televize Prima s Leošem Marešem na televizní obrazovky přinést. Ze všech pořadů mají tyto spekulace nejblíže k herní hře Pevnost Boyard, což odstartoval tento článek na serveru Extra.cz.

Televize Prima odmítla letos vysílat Československo má talent 2015 (pořad je pro ní příliš drahý), jak ale již řekla v rozhovoru na Mediaguru.cz, nejvíce financí chce dát do programových pořadů. Jelikož se Pevnost Boyard odehrává v zahraničí, show by byla velmi nákladná, i to může být důvod, proč Prima Talent odmítla letos vysílat. Show navíc vykazovala nedávno ve své francouzské verzi rekordní čísla sledovanosti na sesterské stanici Prima Cool. Zajímavostí je i to, že Leoš Mareš byl před pár týdny ve Francii, šel si snad očíhnout terén, kde bude v létě natáčet?

Sponzorované odkazy:

Jako druhou variantou, o které fanoušci také hodně diskutují na internetu, může být závodní show Amazing race. Ať už bude letošní SuperStar konkurovat Pevnost Boyard, Amazing race nebo něco zcela jiného, musíme přiznat, že i my jsme v netrpělivém očekávání, co že za obrovskou show to vlastně bude. Máte nějaké tipy? Těšíme se na ně v komentářovém prostoru pod článkem.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít