Aktuální atmosféra mezi diváky SuperStar 2018: Nesouhlas s udělením divoké karty porotou

Sponzorované odkazy

superstar-2018-zolik-porota Pouze jednou může porota SuperStar 2018 dát žolíka jednomu soutěžícímu, který čelil vyřazení v průběhu finálových přímých přenosů. Stalo se tak včera, kdy moderátor Leoš Mareš oznámil, že ze SuperStar vypadává Petr Berkovec.

Porota se ihned začala radit a né jeden divák se začal podivovat. Působilo to herecky, jelikož během večera porota stále Petrovi nakládala, jak špatně zazpíval, jak se mu to nepovedlo a Anetu Horňákovou, kterou chválili do nebes, nechali bez povšimnutí a nechali ji vyřadit. Bylo to rozporuplný pohled slov s činy.

A právě taková atmosféra nyní převládá mezi diváky. Od včerejšího večera probíhá na našem webu hlasování, do kterého již zahlasovalo skoro dva tisíce diváků a průběžné výsledky mluví jasně. Pouze 30% diváků je spokojena se včerejším výsledkem. 70% z diváků spokojena není.

Abychom zjistili, jaký výsledek byste si přáli, přikládáme tuto anketu, kde se můžete projevit v tom, co byste si přáli, aby se v SuperStar 2018 včera stalo.

[wpdevart_poll id=“107″ theme=“1″]

Pokud jste včerejší vyřazování neviděli, můžete se na něj podívat na webu zde.

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít