Aktuálně: TV Nova a Markíza zvažují návrat Laciho do SuperStar 2018

Sponzorované odkazy

ladislav-angyal-superstar-2018 Tohle není apríl. Televize Nova a Markíza v neděli vyřadily jednoho z největších favoritů na letošní SuperStar 2018. Ačkoliv Ladislav většinu diváckého hlasování na internetu vyhrával (v týdnu, kdy byl vyřazen skončil na prvním místě v hlasování Popularity Poll), bohužel se v neděli v rámci 3. Super Výběru od poroty dozvěděl, že nepostupuje.

Diváci tak mohli vidět v neděli Laciho, jak po oznámení výsledku pláče, jen pár hodin od jeho vyřazení vznikla na facebooku stránka s názvem ,,Nesouhlasíme s vyřazením Ladislava Angyala ze SuperStar 2018″ , která má v tuto chvíli přes půl tisíce členů.


 
Televize Nova a Markíza oznámily vyřazení Ladislava den před premiérou v televizi, i to mohl být důvod, proč se nedělní sledovanost propadla na samé dno (nedělní 9.díl měl od začátku páté série nejmenší sledovanost ze všech dílů jak v ČR tak také v SR). Televize Nova a Markíza tedy zvažují jeho návrat do soutěže.
Sponzorované odkazy

Dostane Ladislav žolíka? Podrobnosti pro vás zjišťujeme, mezitím se můžete vyjádřit jak v anketě níže, tak také v diskuzím prostoru pod článkem.

Sponzorované odkazy:

[wpdevart_poll id=“85″ theme=“1″]

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít