Aktuálně: Tohle by měla být nová moderátorka letošní SuperStar 2018!

Sponzorované odkazy

Včera jsme vám přinesli informace o tom, že televize Nova a Markíza je stále bez moderátorů letošní páté série ČeskoSlovenské SuperStar 2018. Bývalí moderátoři Martin „Pyco“ Rausch a Adéla Banášová, kteří moderovali předchozí série, nabídku televizí moderovat pátou sérii, odmítli. Televize tak musely hledat v jiných vodách a vypadá to, že konečně našly, alespoň tedy co se týče ženské poloviny moderátorské dvojice.

Ačkoliv výše zmíněná Adéla Banášová nabídku moderovat SuperStar 2018 odmítla, vyslyšela prosbu televize Nova a Markíza ohledně předání zkušených rad nové moderátorce letošní SuperStar 2018 – alespoň tedy během pár hodin u kávy.

Slovenský server Pluska.sk tak zpozoroval, že Adéla Banášová se střetla s Miss Universe SR z roku 2009 Jasmínou Alagičovou. A právě Jasmína by se měla stát moderátorkou nového ročníku Česko Slovenské SuperStar.

Ačkoliv televize Nova či Markíza toto jméno ještě nepotvrdily, s největší pravděpodobností to bude právě Jasmína, která bude letošní nadějné zpěváky show SuperStar 2018 doprovázet.

Jasmína má kromě modelingu za sebou i zkušenost s moderováním. Vidět jsme ji mohli na televizi Fashion TV. Pokud jste o Jasmíně ještě nikdy neslyšeli, můžete se podívat na kouzek jejího moderování v následujícím videu.

Jak se vám tato nová tvář líbí?

Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít